Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2008, 21:38   #21
echidna
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 1 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
O ile po dłuższym zastanowieniu jestem w stanie się zgodzić ze wcześniejszymi stwierdzeniami, o tyle mam kolejne wątpliwości:

Cytat:
Detektyw.
Broń palna na min.3, Procedury policyjne na min. 3, jazda samochodem na min. 3, czytanie/ pisanie język angielski na min. 3
Duchowny
Teologia na min.3, jazda samochodem na min.1, czytanie/ pisanie język angielski na min.3, procedury policyjne na min. 1, Język starożytny lub kultury na min.1
Mag
Wiedza o sztukach tajemnych, na min.3, jazda samochodem na min.1, czytanie/ pisanie język angielski na min.3, procedury policyjne na min. 1, Język starożytny lub kultury na min.1
Obdarzony
Broń palna na min.1, Procedury policyjne na min. 3, jazda samochodem na min. 3, czytanie/ pisanie język angielski na min. 3, Medycyna na poziomie min. 2
Tak się zastanawiam, czy podane minima to jest to, co mamy wygospodarować z kropek obowiązkowo, czy to, co mamy już na starcie, bo jeśli to pierwsze to dostrzegam pewne niedociągnięcie : mianowicie, jeśli ktoś ma inteligencję na 1 wówczas do zagospodarowania ma 4 punkty i jakim cudem ma on z tycz 4 punktów wypełnić wszystkie nakazy. Dwa... nie rozumiem, dlaczego obdarzonymi musi znać medycynę, a trzy... jeśli faktycznie tyle punktów mamy wygospodarować na starcie, to najbardziej poszkodowany jest ten, kto tworzy detektywa, lub obdarzonego ( jest najwięcej punktów w plecy). Jeśli jest w drugą stronę ( tyle mamy na starcie), to z kolei jest na niekorzyść magów i kapłanów (zyskują najmniej punktów). Mój postulat - wyrównać warunki dla wszystkich.
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.
echidna jest offline