Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2008, 02:29   #12
Skrad
 
Reputacja: 1 Skrad jest na bardzo dobrej drodzeSkrad jest na bardzo dobrej drodzeSkrad jest na bardzo dobrej drodzeSkrad jest na bardzo dobrej drodzeSkrad jest na bardzo dobrej drodzeSkrad jest na bardzo dobrej drodzeSkrad jest na bardzo dobrej drodzeSkrad jest na bardzo dobrej drodzeSkrad jest na bardzo dobrej drodze
To ja się na początek przywitam, bo to pierwszy mój post na Lastinnie.

Witam Wszystkich!

Gwoli wyjaśnienia byłem z Gweną w ekipie testującej Podbite Oko, po stronie Graczy.

Wrażenia równie pozytywne co u przedmówczyni, chciałem tylko zaznaczyć, że nie przetestowaliśmy wszystkiego, tak naprawdę to było dużo rzucania na skille a walka w wersji podstawowej bez opcjonalnych zasad i bez rozpisanych NPCów. Highlord(=MG) już straszy, że następnym razem nie będzie tak łatwo, a łatwo nie było, przyzwyczajony do różnych klonów ED, GSów i NS chciałem dać popis woltyżerki co o mało nie skończyło się tragicznie Ale żyjemy i dalej będziemy straszyć na stepach Fountlandii!
Do tej pory najbardziej mi się podobało tworzenie postaci tutaj, 3 godziny ustawiania cyferek i wiele razy więcej na wymyślanie jakiegoś mięska dla postaci, ten system w jakiś strasznie skuteczny sposób zachęca do odgrywania tworzonych przez siebie bohaterów, przynajmniej ja tak to odebrałem

Pozdrawiam,
Skrad
 
Skrad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem