Wątek: Bad Company!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2008, 17:12   #19
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
-Oj żabko, nie spodziewałem się, że możesz być tak głupi. Wyrzucasz mi jeszcze śmierć Starego? Wiedział co go może czekać i zaryzykował. Zginął, ale to nie jest mój problem i z pewnością nie była to moja cholerna wina - pilot uśmiechnął się szeroko słysząc ostatnie słowa Oliviera. Facet był jakiś kompletnie popieprzony. Chciał się bić w takim miejscu i w takim czasie, Alexander pokiwał głową

-Jesteś kompletnie pieprznięty, chyba wymieniłeś się na mózgi z wszą jeżeli chcesz bić się tutaj. Nikt nie powie jednak, że Ortega stchórzył, a już na pewno nie przed taką pałą jak ty. Powiedz tylko kiedy, a z chęcią pokażę ci parę ruchów -

Po tych słowach AJ zaczął uważnie obserwować Disparu, nie chciał zostać przez niego zaskoczony, nie wiadomo natomiast było co takiemu może strzelić do głowy. Znajdowali się w obcym miejscu, z którego powinni jak najszybciej wyjść, a nie siedzieć jak te dwie pały ...
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline