Wątek: Viva Allracja!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2008, 17:33   #49
Orionn
 
Orionn's Avatar
 
Reputacja: 1 Orionn nie jest za bardzo znany
Obudził się. O cholera. Ale ciężko otworzył oczy i przetarł je...
- gdzie ja jestem. Chyba wczoraj urwał mi się film - przetarł sobie oczy i ziewnął. Rozglądnął się za swoimi rzeczami.
- przynajmniej mniej więcej rzeczy mi się ostały - trochę się wypiął i... Puścił bąka i zaczął się śmiać... piękny początek dnia wstał ciężko z łóżka przeciągną się wydając z siebie różne piskliwe dźwięki. pamiętam jakiegoś innego gościa, ale... Go tu nie ma. To, co przyniósł mnie tu i sobie poszedł spojrzał na swój topór
- Garkhak dziś jest kolejny NASZ dzień. Pokaż swoją potęgę i dodaj mi sił bym bez problemu mógł pokonywać twoich wrogów - wykrzyczał krótką modlitwę do swojego bóstwa i przypomniał sobie swoje plemię. Zebrał swoje rzeczy, topór w rękę, dobre myśli w głowie i złapał z klamkę drzwi. Ostatnie krótkie spojrzenie na pokój ciekaw jestem gdzie się podział ten gość. No cóż dziś moje plany lekko sie pozmieniały... pomyślał wyszedł z pokoju i zamkną drzwi za sobą. nie czuł się jeszcze najlepiej jego nogi i ręce były jak z waty
- porządny posiłek postawi mnie na nogi - wymamrotał do siebie i uśmiechnął się wystawiając swoje kły. i skierował się w stronę baru
- karczmarzu podaj jakieś danie dnia lub cokolwiek innego dobrego i szklankę wody teraz, bo strasznie mnie suszy - rzekł i usiadł przy jakimś wolnym stoliku. oparł na nim swój topór i plecak a sam oparł się łokciami musze kiedyś wrócić do swoich rodzinnych stron. Pokazać wszystkim ile jestem wart gdy tak sobie wspominał o swoim plemieniu trochę zaczął się denerwować a jego uśmiech szybko zaczął znikać z jego ust
 
Orionn jest offline