Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2008, 21:40   #5
Arsene
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
-Witaj, Khanirusie. Jestem Mathiew. Mam dowodzić tą akcją. Jestem Rangerem od ponad dziewięciu lat. Urodziłem się i mieszkałem w Minas Tirith. - powiedział przywódca Rangerów i oparł się o burtę wozu.

Gdy rozmowy w wozach toczyły się w najlepsze, te wyjechały już poza bramę miasta. Nieodzywający się dotychczas niski człek jadący z Mathiewem i resztą podniósł głowę i wykorzystując chwilową ciszę przedstawił się.
-Mnie zwą Dan. Tak jak Mathiew wychowałem się w Minas Tirith. Do Rangerów dołączyłem dwa lata temu.

W drugim wozie

-Zbyslav, nie gorączkuj się. - powiedział nieznany mu Ranger - Ja i mój brat odbyliśmy razem niejeden taki zwiad i powiem Ci, że to nic wielkiego. W zasadzie to nie wiem po co nas aż tylu. Chyba, że czegoś nie wiemy. A tak poza tym to jestem Anarion, a to mój brat Branin. - Zakończył wskazując na drugiego Rangera który się uśmiechnął.
Chwilę później odezwał się Cathalan.
 

Ostatnio edytowane przez Arsene : 23-12-2008 o 21:54.
Arsene jest offline