Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2008, 20:57   #24
Crassus
 
Crassus's Avatar
 
Reputacja: 1 Crassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnie
@Topic:

Moje ulubione okresy historyczne to: starożytność, i od Rewolucji Francuskiej, przez Wojny Napoleońskie i XIX wiek do I Wojny Światowej, ale widząc, że mam tylko 1 możliwość wyboru ostatecznie zagłosowałem na: Rewolucja Francuska i Okres Napoleoński (1789-1815)

@ Kilka razy up

Mój wręcz znienawidzony okres w historii to średniowiecze. Nie wiem co ludzi rajcuje w średniowieczu... A widzę, że palmę pierwszeństwa ono dzierży... Przecież to 1000 lat bezsensownych oczekiwań na "sąd boski", tworzenie się głupiej dworskiej etykiety, głupie boskie wojny... Czy nawet na LI jest przewaga dzieci wierzących, że średniowiecze wyglądało tak jak to przedstawione w grach??? Uświadomcie mnie, że się mylę...

Pozdrawiam

Crassus

A ja bym prosił o pewną powściągliwość w wyrażaniu swoich opinii, szanujmy swoich rozmówców.
Hawk
 
__________________
Wolność gospodarcza: 63
Tradycjonalizm:-37
Wolności obywatelskie:54
Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm

Ostatnio edytowane przez Hawkeye : 24-12-2008 o 21:05.
Crassus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem