Wątek: [Recenzja] Noir
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2006, 10:39   #3
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sayane
Na poczatek kilka sprostowań (albo ja cos inaczje zrozumialam Razz): Pseudo "Noir" Mireille wybrała dopiero po założeniu "spółki" z Kiriką,
Ehm, tutaj bym się spierał.
Więc pod jakim pseudo była znana wcześniej?
Samą "agencję" założyła przed spotkaniem z Kiriką i nadała sobie pseudo Noir, a potem było powiedziane, że była to nazwa dla dwóch. Mała nieścisłość?
Maila dostaję od Kiriki na Kirike
Przynajmniej tak to wygląda. Ten mail wygląda jak inne zlecenia no i idzie tam z zamysłem zabicia jej, więc to tak jakby zlecenie.
Cytat:
Napisał Sayane
Zegarek i melodyjka same w sobie nie są podejrzewane o tajemnice, co najwyżej dziewczyny moga chcieć się dowiedzieć skąd Kirika go miała.
A tutaj to już się czepiasz
Cytat:
Napisał Sayane
Gdyby je wyciąć seria mialaby prawdopodobnie 13 odcinkow a nie 26.
Też miałem takie wrażenie, czasem odcinki się nieźle dłużyły i ma się wrażenie zapychania czasu żeby był odcinek.
Cytat:
Napisał Sayane
* derenwowalo mnie też niejakie 'wyświęcenie' naszych zabójczyń. Pomimo, że zabojstwa są na zlecenie i wykonywane bez specjalnego gdania, zauważcie, że każdy cel to 'bad guy', ktorego sprzątnięcie jest przydatne dla spoleczenstwa lub przynajmniej uzasadnione moralnie.
Ehm. A miały zabijać przeciętnych, dobrych ludzi? Przecież wiadomo, że cel do zabójstwa przeciętnym człowiekiem być nie może skoro komuś podpadł i wynajmują na niego płatnego mordercę.
A ta mini i obcasy też mnie śmieszyły Ale przynajmniej ładnie wyglądało
 
fleischman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem