Wątek: Złamany Świat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2009, 22:36   #6
grabi
 
grabi's Avatar
 
Karta Postaci:
Nazwa postaci: Marcin, zwany Grabarzem (między innymi od nazwiska)
Płeć postaci: mężczyzna
Nadzwyczajne atrybuty postaci: Wytrzymałość, Percepcja, Inteligencja
Preferowane uzbrojenie: Broń Palna

Historia postaci: Marcin ma 23 lata, studiuje i pracuje. Studia zaoczne magisterskie: kierunek Ekonomia, specjalność Finanse i Rachunkowość. W dzień pracujący zarabia pieniądze na studia i własne wydatki.
Rodzina: Młodsza o rok siostra Natalia przeniosła się do Wrocławia, natomiast Marcin mieszka razem z rodzicami. Jego matka nie pracuje, natomiast ojciec Zbigniew pracuje razem z synem (a dokładniej jest jego szefem). Marcin lubi strzelać z wiatrówki - to tańsze, bezpieczniejsze hobby niż strzelanie z broni palnej, a przy tym można strzelać praktycznie wszędzie.
Grabarz jest dość zamknięty dla wielu osób. Mówi mało - po części dzięki słabej krtani, po części dzięki swoim zdolnościom interpersonalnym. Dodatkowo ma dziwne odzywki, które potrafią nieźle wkurzać, mimo dobrych intencji. Z kobietami nie idzie mu najlepiej - a może się po prostu zdziadział trochę ostatnio. W każdym razie jest sam od około roku. No i chyba największa jego wada - jest zawsze ponury. Nie uśmiecha się, nie smuci, nie okazuje uczuć. Jedyny wyjątek robi, gdy emocje są silne, lecz wtedy jego twarz przyjmuje raczej wyraz, jakby narobił przed chwilą w gacie.
Dzień z życia: Poranna pobudka, przygotowanie i wyjście do pracy. W pracy (na produkcji) ukrywa się przed kamerami i ludźmi udając, że pracuje. Jednak takie życie. Nie ma zadań, które mógłby wykonać przez cały dzień, więc tak musi spędzać czas. Po 8-9 godzinach w pracy, przychodzi do domu. Wbrew pozorom udawanie jest naprawdę ciężkim zajęciem i wysysa z niego wszystkie siły. Zmęczony je obiado-kolację, siada do komputera, przy którym siedzi przeważnie do końca dnia. Podczas tej kilkugodzinnej sesji, gra w gry komputerowe, słucha muzyki (elektroniczna - przeważnie dnb), przegląda kilkanaście for i uczy się do szkoły. Następnie kąpie się i idzie spać. W weekendy życie wygląda inaczej. Jeśli ma zajęcia, to siedzi długo w szkole, a potem do baru na jedno, a raczej kilka piw.

Marzenia zmienienia: Akceptuje to, kim jest.
Technika czy Magia: Magia
 
grabi jest offline