Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2009, 17:32   #230
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
To trudna chwila, ale nie można tego dłużej odkładać.

Postanowiłam zamknąć sesję "Piąty Żywioł".

Wszystkich Was bardzo przepraszam, przede wszystkim za zwodzenie, niepewność i te długie przerwy, przez które wybijaliśmy się z rytmu sesji. Naprawdę chciałam ją dokończyć i tym bardziej nie chciałam Was zawieść, bo wiem ile wysiłku wkładaliście w postacie i posty. Ale dopiero wypadki ostatnich dni sprawiły, że wyklarowała mi się konkretna decyzja co do losów sesji. Z przyczyn osobistych muszę ograniczyć sesjowanie i skupić się na czymś innym. Jeśli dalej będę prowadzić, nie będę mogła utrzymać stałego tempa rozgrywki, niewykluczone byłyby dalsze i dłuższe przerwy, które tylko rozbijałyby grę, dlatego uważam, że w takim przypadku byłoby to przede wszystkim niesprawiedliwe dla Was. A i ja czułabym się źle w takiej sytuacji, tak jak do tej pory miałam poczucie winy za zawalanie sesji. Zważywszy na wszystkie okoliczności, wolę sesję zamknąć. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie i mimo wszystko będziecie ją wspominać miło.
 
Milly jest offline