Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2009, 17:26   #528
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Jesteś dla niego nikim. Jesteś zbyt przewidywalna.
Wiedział, że nie zniosę tego. Nie zostanę tam jeśli Ray`gi...
Nie dasz mu rady.
Spojrzała na łuk w swoich dłoniach.
Thomasie...

http://www.krainatapet.pl/tapety/ani...blood00005.jpg

Dlaczego on? Dlaczego go wzywasz?
Nie wiem.
Szukasz ratunku? Słowa pociechy u anioła stróża? Wspominasz go, gdyż przeczuwasz, że niedługo...?
Nie wiem.
Powiem ci. Szukasz Astarotha. Szukasz niepokonanego ostrza, które cię osłoni.
Nie!
Póki był z wami, wszystko było dobrze. Dlaczego, hm?
Nie wiem! – jęknęła przez łzy.
Powiem ci. Powtórzę słowa Mistress. Musicie widzieć, czuć, móc dotknąć Zło, wspólnego wroga. Musicie MIEĆ wspólnego wroga. Inaczej odbija wam szajba i skaczecie sobie do gardeł bez żadnego konkretnego powodu. Taka jest ludzkość. Tacy są śmiertelni, skażeni Chaosem, którego nie są w stanie ani pojąć, ani pokonać. Po to macie diabły i szatany, żeby istniały, żeby istniało coś, co można sobie wyobrazić, dotknąć, co można nienawidzić, czemu można pluć pod nogi, odwracać się plecami do tego, złorzeczyć temu i przeklinać to... póki jest.
THOMASIEEE!!!...
Nie słyszy cię.
On nie był Upadłym!...
Był. Tak Jak Ty.
Nie! – ścisnęła łuk w łapkach.
Nie dasz mu rady. Nie umiesz walczyć.
Ja...! – ścisnęła łuk mocniej.
Nie jesteś wojowniczką. Na widok ostrza wycofujesz się. Dla zasady. Ale i z lęku. Dlatego nie dasz mu rady. You can`t take him! Dobre chęci to za mało. Czasem trzeba zbawić kogoś własną krwią. A ty tego nie umiesz. Krew, rany, blizny, szwy, otwarte złamania, trwałe kalectwo... Masz tylko trzynaście lat. Lęk zbyt jasno lśni w twoich oczach. On to widzi. Nie dasz mu rady.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline