Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2009, 08:55   #15
AC.
 
AC.'s Avatar
 
Reputacja: 1 AC. nie jest za bardzo znanyAC. nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Hikaru Zobacz post
Do tych dwóch, co mordują moje ciało:
a nie przewidzieliście czasem, że któraś z waszych akcji może się nie powieść? Ja radziłbym czasami czekać na odpowiedź naszego MG, ale... pewnie się nie znam. Tak czy siak wstrzymajcie się trochę z okaleczaniem mojej 'postaci', przynajmniej do odpowiedzi MG.
Te akcje mogy się nie udać jedynie w przypadku "nieprzewidzianych zdarzeń", ale seria z kałasznikowa zadziałała i tak. Podpowiedzi? Nie mając broni lepiej się ukryć lub uciekać.

Smola:
Proszę nie kreować rzeczywistości, nie jestem wielkim znawcą lasów, ale takie dziury w ziemi raczej nie są częstym widokiem. A jamy w ziemi z tajemniczymi pokrowcami, w których spodziewasz się łuku nawet w takiej krainie jeśli już istnieją to są one śmiertelnym niebezpieczeństwem. Mówiąc, że znajdziesz łuk miałem na myśli, że po drodze będziesz miał okazję go pozyskać. Okazję sam sobie stworzyłeś, ale zrobiło się trudniej niż miało być.
Z drugiej strony stworzyłeś pułapkę - pisałem wcześniej, że początek będzie raczej bezpieczny, żeby wasze postacie mogły trochę pogadać.

"W garażu pod ruinami budowli znajduję latający czołg strzelający plazmą o nieograniczonej energii z modułami niewidzialności i pola siłowego." - Nie.
 

Ostatnio edytowane przez AC. : 07-01-2009 o 11:07.
AC. jest offline