Wątek: Pimp my ride!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2006, 19:33   #49
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Parafrazując (trudne słowo ) pewne słowa "Mój wóz to moja twierdza"- i zawsze wychodze z tego założenia. Prawie każdy mój samochód do hummer, szybko usuwam w nim ograniczniki prękości i zaczyna się to, co lubie- ostry tunning .
Mój ukochany wóz- nazwany przez jedno z plemion indian "Pustynnym Smokiem"- to oczywiście hummer z dość bogatą historią. Moja postać to monter, przez co moje auto ciągle się zmieniało i będzie zmieniać. Zacząłem od oczywistego- ogranicznik prędkości poszedł uprawiać miłość. Potem mała, otwierana dziura między bagażnikiem a "kabiną"- pozwalająca wyjąć potrzebną amunicje z bagażnika- niby nic wielkiego, ale ułatwia życie i kilkukrotnie ocaliło drużynie tyłek. Następnie składany karabinek zamontowany na dachu i otwierana tylna szyba, przez co nasz drużynowy żołnierz (świętej pamięci zresztą) mógł w jeździe wyjść na bagażnik i otworzyć ogień. Później zrobiłem coś, co pozwoliło zasłużyć mojemu hummiemu na miano smoka- obudowaliśmy go resztkami karoserii innych aut, zwiększając przez to jego pancerz i- co okazalo się niestety błędem- zamontowaliśmy mu miotacz ognia, którego butla jest schowana w kabinie, przy siedzeniu pasażera, zaś rura wylatuje na masce- przez co wygląda to jak prawdziwy smok. Co za problem? Otóż już kilka razy jakiś pocisk przestrzelił drzwi i o mało co nie trafił w butlę. A wtedy z naszej załogi pozostałyby tylko kości...
Pozdrawiam
Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem