Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2009, 16:46   #169
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Zasiadam już ponad 8 raz za napisanie posta do Projektu i odczuwam coraz większą niechęć. Nie chodzi mi o to, że tego posta nie chce mi się napisać. Bardziej fakt , iż sesja nie wyszła tak jak chciałem. Źle skonstruowałem sesję i teraz zwyczajnie się wypalam pisząc kolejne posty, zmieniając fabułę (bo kolejna osoba odchodzi). Nie wiem czy nie lepiej byłoby gdybym w następnym poście zamknął wątki. I za jakiś czas otworzył drugą odsłonę Projektu. Jeśli mielibyście ochotę w nim pograć nie widziałbym problemu, żeby to były te same postacie.

Szczerze przepraszam, ale chciałbym być wobec was szczery. Projekt nie sprawia mi przyjemności a staje się coraz większym ciężarem. Z 8 graczy zostało 4. Z osobnych wątków, jakie myślałem ,że będę w stanie poprowadzić wyszło jak wyszło.

Chciałbym poznać wasze zdania na pomysł zamknięcia tej sesji (pojawiłby się mój post kończący najważniejsze wątki PG ) i rozpoczęcia kontynuacji, skonstruowanej już od początku jako grupy graczy.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline