Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2009, 17:04   #170
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Odchodzenie graczy bywa najboleśniejsze. Jednak... Kabasz, zastanów się może jeszcze. Nie dałoby się sformatować fabuły aby była ona skonstruowana w postaci jednowątkowej jak chciałeś?
Bo dla nas, graczy sytuacja może i jest do zaakceptowania, nikt nie będzie Cię zmuszał do prowadzenia bo to mija się z celem. Nie jest też komfortowa. Wielu stworzyło ładne KP i poświęciło czas na nie aby mieć dobrą zabawę z gry takim bohaterem i dostać się do sesji przy ogromnej konkurencji jaka występuje w Twoich rekrutacjach. Teraz tego nie mają. Są niby plany kolejnej odsłony PG i startu graczy. Jednakże startując z tą samą kartą postaci nie mamy gwarancji dostania się. Nie chodzi o to by gwarancja była bo to jest bezsens i patologia która napawa mnie niechęcią. Jednak kiedy wspominasz o kandydowaniu graczu do następnej sesji to nic nie da się zrobić z tą? Nawet przenieść fabuły w czasie, zakończyć te wydarzenia i dać postaciom trochę czasu pomiędzy kolejnymi nadnaturalnymi wrażeniami.
Zamknięcie sesji nigdy nie jest przyjemne. Każdy traci trochę swego czasu, niektórzy podejmują decyzje na swoich odczuciach inni bo muszą taką podjąć. Ja właśnie tak mam. Gra uczestnika sesji któremu jeż sesja nie daje frajdy jest bezcelowa. O ile gracz może odjeść, odejście mg to wszystko. W takim wypadku w całości popieram decyzje Kabasza jakakolwiek ona nie będzie
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline