Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2006, 23:10   #14
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Nilmmer Verilokalap

Nilmmer... każdy jego ruch jest jakiś dziwny. W ogóle jego postać jest tutaj jakby nie na miejscu. Brudne buty, brzydkie spodnie, wypłowiały płaszcz, no i ta broń. Jakiś stary miecz, widać po zaniedbanej pochwie, z zaśniedziałymi zdobieniami... elficki? Może. A łuk? Typowa broń każdego myśliwego. Z pewnością nie jest z wyższych sfer - ba, nawet nie jest z miasta. Ktoś spostrzegawczy zauważy , jak niepewnie rozgląda się po gospodzie, jak nieufnie spogląda na każdego bywalca. Stara się tego po sobie nie okazywać, a im bardziej stara się wtopić w tłum, tym bardziej widać w nim przybłędę.

W zasadzie, ja już się najadłem.- mówiąc to biorę głęboki łyk tego cienkusza, co tu podają.
A panowie towarzysze z pewnością posłuchają jedząc. Zaczynaj więc. Ja bynajmniej zamieniam się w słuch. - mówiąc to uśmiecham się pogodnie.
Wbijam wzrok w pustą miskę, co chwila pociągając łyczek trunku.
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline