Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2009, 14:39   #22
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
... Gettor... Umiem czytać i wiem co napisałeś... Kerm też...
Opróżnienie, a opróżnianie to w tym wypadku spora różnica:
Możesz opróżniać 5 razy.
Możesz opróżnić 5 razy.
Nie mam pojęcia po co wkleiłeś cytat... Dużo prościej było napisać "Tak, 5 zaklęć" lub "Nie, nie 5 zaklęć"...
Akurat ty powinieneś wiedzieć, że ja i Kerm nie zaliczamy się do kretynów, którzy nie przeczytają, a pytają, więc skoro mamy wątpliwości, to znaczy, że MIMO WSZYSTKO coś jest nie jasne...

Może się opróżnić pięć razy... To JEST dwuznaczne.
Czarodzieje nie będą mieli żadnego licznika... To mówi o ilości energii i sile zaklęć, a nie o ich ilości, więc jeżeli byłbyś łaskaw to odpowiedz normalnie.

EDIT: Wybacz Gettor, ale nie przepadam za traktowaniem mnie jak skretyniałego półmózga, który samodzielnie nie potrafi wykonywać 2 czynności na raz i jeżeli chodzi to może się udusić, bo nie potrafi oddychać.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 08-01-2009 o 14:44.
Alaron Elessedil jest offline