Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2009, 22:06   #34
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Haha! Wybaczcie, teraz naprawdę stałem się skretyniałym półmózgiem Raz, że chce mi się spać tak, że nie wiem co czytam, dwa nie wiem co piszę, więc co bym nie napisał, to się tym nie przejmujcie

Johan, wiesz źle napisałem, a nie źle zrozumiałem Przynajmniej w tym Dlaczego? Ponieważ to miało się odnosić ogólnie do tego, co według mnie dobre by było dla systemu, a nie odnośnie twojego pomysłu Moja wina
Zaleta to moje bezmyślne powtórzenie po poprzednikach, ale wiadomo o co chodzi Tak, teraz jasne

Gettor, wiesz, ten system powstał z totalnej improwizacji, kiedy komentowałem koncepcje
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline