Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2006, 14:01   #265
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Nemo

Stała z szeroko otwartymi ze zdziwienia oczami. Przez myśl przeleciał jej obraz wuja Calma, który całe życie ją poniżał. "Nie... wuj był bardziej wyrachowany i zimny. Ten jest wybuchowy i niepohamowany. Pomiociak... Nie ma co wracać do przeszłości."
- Uspokój się - powiedziała cicho - Nie znam tej kobiety, z tego co widzę, to Ty też ledwo ją kojarzysz. Interesuje się sprawą, od której chciałabym być jak najdalej. Wypytuje i węszy. Nie ufam jej, bo nie wiem kim jest. Jeśli macie do załatwienia jakąś sprawę, to wolałabym, abyście zrobili to od razu, ja się w to nie wtrącam. Przypominam Ci, że to Ty mnie znalazłeś i chciałeś pogadać. O niej nie było mowy... Ścigają mnie i z każdą chwilą są coraz bliżej, wiesz o tym. Może nawet jesteś jednym z nich, a to wszystko to tylko pułapka. Nie wiem... Chcę Ci ufać, ale nie mogę tego samego powiedzieć o niej, to o to mi chodzi.
Mówiła cicho, odciągając Maxa jak najdalej od samochodu. Miała tylko nadzieję, że wielki zły ahroun nie przerwie jej w połowie tego monologu kolejnym wybuchem złości. Może jej melodyjny głos galiarda ukoi jego rosnący szał...

[user=41]Ahroun - wojownik, Twoja profesja (w razie gdybyś zapomniał ).
Galiard - coś a'la bard, pieśniaż (moja profesja ). [/user]
 
Milly jest offline