Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2006, 19:14   #16
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Elfka najwyraźniej rozluźniła się na słowa pozostałych towarzyszy. Usiadła wygodniej, opierając ręce na ławie, po czym zaczęła mówić:
- Nazywam się Remisa Tinilith i szukam kogoś, kto pomógłby mi rozprawić się z przywódcą Zatrutego Sztyletu. Zatruty Sztylet to ogólnie mówiąc gildia zabójców działająca na terenie Gasty. Imają sie wszelkich zadań, od małych kradzieży po zabójstwa z torturami. Kilkanaście lat temu założyciel gildii - Dantrag Kaeral - zabił kogoś mi bliskiego. Byłam wtedy młoda i nie byłam w stanie się mu przeciwstawić. Teraz bez problemu bym go zabiła, ale obawiam się, że gdy już go spotkam, nie będzie sam, a z kilkoma osobami naraz, moge sobie nie poradzić. Dlatego szukam kogoś do pomocy. Mam już 3 osoby siedzące przy stoliku koło lady. Ale potrzebny mi każdy, żeby pomógł go szukać i pomógł walczyć z jego zbirami. Zadanie nie jest łatwe, ale przypusczam, że nawet jeśli by było nas pięciu czy sześciu, mielibyśmy przewagę liczebną. Poza tym, nadal nie wiem gdzie dokładnie się ukrywa, ale nie ma go na terenie Gasty, tego jestem pewna. Wszelkie ślady prowadzą do Tagary Czarnej. Jeśli mi pomożecie, zostaniecie bardzo, i mam na myśli BARDZO hojnie wynagrodzeni. To jaka jest wasza opinia? Może macie jakieś dodatkowe pytania?
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline