Wątek: Ostatni Kruk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2009, 00:39   #22
Drahagnon
 
Drahagnon's Avatar
 
Reputacja: 1 Drahagnon nie jest za bardzo znany
Towarzyszące mu kobiety rozsiadły się przy jednym z wolnych stołów. On zaś skierował swe kroki w kierunku baru. Stał za nim szczupły mężczyzna wieku około lat 20. Jego piwne oczy beznamiętnie przyglądały się wszystkiemu co działo się w gospodzie.
- Cześć. - rzucił Tharis, gdy tylko dotarł do baru. - Jak interesy?
Wzrok karczmarza przeniósł się z sali na przybyłego jegomościa, oczy zaszkliły mu się a mina stężała. - Tharis! – warknął. Po czym na twarzy zakwitł mu uśmiech, który jednoznacznie wskazywał na jego pochodzenie. - Dawno Cię tu nie było.
- Zdecydowanie... – Mówiąc to położył na blat srebrną monetę. - Carlos, proszę powiedz matce, iż powinna się oszczędzać na wieczór. Mogą wszak pojawić się ważni goście, czy coś… - rozejrzał się. - Przy okazji nie widzę nigdzie Blanki i Eleny? – spojrzał wymownie na gospodarza. - Będą dzisiaj?
- Na szczęście dla Ciebie, Nie. – Skwitował, z ironicznym uśmieszkiem. - Co do Matki to wiesz, że nikt jej nie przekona… nawet ja. – Wzruszywszy ramionami, postawił butelkę na barze. - Lepiej powiedz co to za ślicznotki, które przyprowadziłeś!
- Nie wiem... mam właśnie nadzieję to ustalić.- zabierając glinianą karafkę ruszył w kierunku stołów.
 

Ostatnio edytowane przez Drahagnon : 14-01-2009 o 00:19. Powód: Cenzura MG...
Drahagnon jest offline