Wątek: Ostatni Kruk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2009, 12:39   #25
Feo
 
Feo's Avatar
 
Reputacja: 1 Feo nie jest za bardzo znanyFeo nie jest za bardzo znany
Leuke właśnie kończyła podejrzanie smakujący posiłek, gdy do przybytku wszedł Raab pchany przez jakiegoś osiłka który zapewne był strażnikiem o którym wspominał ich nowy pracodawca... Gdy już przedarli się przez grupę rozbawionych biesiadników do stolika przy którym siedziała, Raab zaczął wygadywać jakieś niestworzone historie o hrabinie i o tajemnych podróżach, niestety tą nieszczęsną hrabiną miała być ona...
... sączyła właśnie wino gdy to zrozumiała... „No cóż... jak już znalazłam się w bagnie to muszę przez nie brnąć...”- pomyślała, postanawiając ciągnąć jak najlepiej tą mistyfikacje...
..... Kiwnęła głową w geście powitania w stronę przybyłego i nie spuszczając z niego wzroku powiedziała machając ręką w stronę Halszy:
- Selene, przynieś proszę dwie butelki spirytusu lewiatańskiego... zapewne nasz gość jest spragniony.
Witam Serdecznie, jestem niezmiernie uradowana że raczył Pan przyjść, proszę spocząć –
powiedziała wskazując wolne miejsce naprzeciw Raaba.
- Czy mój przyboczny zaznajomił Pana z naszymi planami, rozumie Pan że jest to sprawa dosyć delikatna, prawda? - improwizowała, ponieważ kompletnie nie wiedziała jak dalej poprowadzić tą sytuacje, spojrzała wymownie na Raaba by wtrącił się do rozmowy.
 
Feo jest offline