Wątek: Złamany Świat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2009, 15:50   #108
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
- Nie bądź ironiczna, po pierwsze, mówiąc o budowie tych trupów, mówiłem o uszach, a one z i bez skóry zachowują chyba podobny kształt. Co do twoich zmian, to ręki nie widzę, ale nie znam też twoich pragnień przed przejściem tu. Pytam dlatego, że Erland może kłamać, gdyż nie wiem kiedy i jak się tu pojawił, ty natomiast byłaś w Słupsku, tak jak ja. Niechcesz mówić to powiedz, że niechcesz, próbuję określić gdzie jesteśmy i czym dysponujemy. - Wyciągną przed siemie rękę i wpatrywał się w nią, starając się, aby przemieniła się tak jak wtedy na rynku, doszedł do wniosku, że ostatnio chciałbyć eberrońskim changelingiem i pomyślał, że to co zdarzyło się na rynku mogło niebyć przywidzeniem. Gdy nie odniosło to, żadnego skutku, wyjął z podręcznej torby, cyfre, odszukał zdjęcie tamtej dłoni tamtej dziewczyny i skupił się, żeby swoja dłoń też tak ukształotować. Po chwili, jego dłoń, skała się mniejsza i miała różno kolorowe paznokcie, skupił wolę aby przerwać ten proces. Przejrzał zdjęcia aby odszukać zdjęcie starszego faceta, sprzedającego turystom karmę dla gołębi. Skoncenrował się na zmianie całego siebie, chciał znać granice. Gdy i to mu się udało, wrócił do swojej pierwotnej postaci.
- Niepowiem, że jest to to czego chciałem, ale wie przynajmniej na czym stoję. - Schował aparat do torby.
 
deMaus jest offline