Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2006, 11:38   #19
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Na słowa Orma o podtrzymywaniu własnych flaków, Remisa zmarszczyła groźnie brwi.
- Chyba mnie nie doceniasz Panie. Może jestem tylko kobietą, ale moja siła nie leży w mięsniach, a w mojej wewnętrznej mocy. Jeśli chodzi o zapłatę, to naprawdę nie musicie się o to martwić, jestem bogata, i wynagrodzę was hojnie. Poza tym przypuszczam, a właściwie jestem pewna, że znajdziemy w kryjówce Dantraga sporo drogocennych przedmiotów, które podzielimy między siebie równo. I nie mam zamiaru walczyć z całą gildią dorgi Nilmmerze. Dantrag jest poza Gastą, a więc poza strefą swoich wpływów. Szukam go już od dawna, i wiem w jakim mieście teraz przebywa. Tam ma swoją kryjówkę, musimy tylko popytać pare osób, kilku pogrozić i znajdziemy go. Możliwe że będzie sam, ale wątpie w to. Pewnie będzie z nim najwyżej kilka osób, jego osobista ochrona. Nie odważy się mieć przy sobie więcej ludzi, na pewno nie jest taki głupi, żeby pokazywać obcym miejsce swojego ukrycia. A w gildiach tego typu, im mniej się wie o innych członkach, tym lepiej. Jeśli chodzi o moich towarzyszy, nie są oni wynajęci, to przyjaciele, elf to mój brat. Jeśli zgodzicie się iść z nami, zaraz was z nimi poznam.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline