Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2009, 15:35   #198
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Wiliam Moorhous


Sprawa artykułu, a szczególnie jego tematyki zainteresowała Nico:

- Edward pracował między innymi nad jakimiś nowymi przewodnikami?

- Tak w doświadczeniach pana Calla chodzi o testowanie materiałów przewodzących prąd ze szczególnym uwzględnieniem pewnego dziwacznego stopu metali, o którym sam jeszcze mało wiem. Sporo uwagi poświęcimy w artykule kwestii bezpieczeństwa. Sami państwo rozumieją jak istotne jest przekonanie naszej społeczności o bezpieczeństwie nowych urządzeń związanych z elektrycznością. – tłumaczył William.

Moorhous odpowiadając na pytanie pana Castelano zerkał również na obie panie i nie ignorował ich zupełnie. William nie zamierzał na siłę współpracować z panią Izabell. Uważał, że osoba która nie potrafi współpracować z innymi może więcej zaszkodzić niż pomóc w jego planach. Mimo to swoje następne słowa kierował do całej trójki nowicjuszy.

- Właśnie notatki dotyczące tego projektu mam odebrać z laboratorium. Obiecałem panu Scottowi, że oprowadzę państwa po laboratorium, w którym na co dzień pracuje Edward Call.

- Zapraszam. Proszę kierować się za mną – powiedział zbliżając się do Jennifer i podając je ramię na którym mogła się oprzeć.
 
Adr jest offline