Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2009, 11:41   #74
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Arango widzę, że wiele rzeczy Ci nie pasuje.

Jednolita czcionka w sesji Ci nie pasuje, tempo sesji Ci nie pasuje, nadesłanie szkicu stanowi problem, nie czytasz komentarzy zanim wkleisz posta.

Ja piszę dla przyjemności pisania, a nie dla zakończenia sesji czy tempa.To ja jestem MG i ja decyduje o ostatecznym kształcie sesji.

Cytat z rekrutacji:

Cytat:
Tempo i długość sesji:

Sesja będzie toczyć się dosyć wolnym tempem. Akcję porównałbym do rzeki: czasami leniwej, czasami o szybkim nurcie, momentami rwącej. Poza tym mam nadzieje, że uda się dopłynąć do morza (końca przygody). Dłuższe postoje sesji będę konsultował z graczami. Nieobecności trzeba zgłaszać (zwłaszcza te dłuższe) wpisując termin nieobecności do komentarzy.

Sesja potrwa dość długo (kilka miesięcy). Zgłaszając się deklarujecie nie uciekać z fora (ani ze dwora). Podpisujecie swoisty cyrograf, który spalę po skończonej przygodzie i wtedy będziecie wolni jako ptaki na niebie. Jednak postaram się być wyrozumiały i nie będę karał na gardle, trzy niedziele w dybach o chlebie i wodzie wystarczy.
Ujmę sprawę jasno. Ja zawsze na początku próbuje załatwić nieporozumienia prośbą i jak widać w moich postach i PW zachowuje tą formę. Ale ja też mam granicę cierpliwości, a Ty do niej zbliżyłeś.

Nie zamierzam długo dyskutować nad sprawą.

Masz dwie opcje zaakceptować moje ustalenia albo zrezygnować z sesji. Proste prawda


Nikogo na siłę nie będę zatrzymywał. Jest jeszcze trzecia opcja: Ja sam podziękuję Ci za współpracę, ale tego chciałbym uniknąć.


Pozdrawiam Adr
 
Adr jest offline