Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2009, 09:07   #11
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Powiem ci szczerze, że kwestia jest do obgadania.
Z mojej strony tak koncepcyjnie rytuał mógłby np. wyglądać tak, że piszesz list w którym zawierasz swój problem. Wszystkie informacje dotyczące problemu znasz z tego listu. Można by pociągnąć wątek i np. Każda dusza trafiała by do jakiegoś miejsca w którym znajdowałyby się te listy, mogłaby je w spokoju przeczytać i wybrać ciało do którego przechodzi. Zakładając istnienie takiego miejsca pośredniego byłby jakiś start do koncepcji 3 fabuły, która spajała by całą sesję.

Z drugiej strony nie przejął bym się, gdybym miał tylko wątek MG i swój

Mi dark fantasy jak najbardziej pasuje. Z mojej strony mogę wykorzystać, system darów. Plus osadzić sesję w autorskim świecie w którym ludzie posiadają nadludzkie umiejętności.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline