Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2009, 10:28   #76
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Arango: Dziękuje za szybką i jednoznaczną decyzję. Nigdzie nie napisałem, że odstajesz poziomem od reszty. To sobie sam wysnułeś. Z przestojów sesji nie zamierzam się tłumaczyć, bo to są moje prywatne problemy z realnego świata.

Dziękuję za udział w sesji i za posty. Życzę powodzenia w innych sesjach.

*****
Jak widać mamy w sesji nowe grafiki. W panelu dzięki uprzejmości Kitsune i Julka pojawiły się dwa nowe avki – Brat Hieronim z wątku Miłej i Andrzej Widuchowski z wątku diabelskiego.

Kitsune i Julek: Dziękuje za pomoc

Rekrutacja dodatkowa wydaje się wskazana i konieczna, choć ja nie miałbym nic przeciw prowadzeniu dla dwu osób. Kiedy dokładnie pojawi się rekrutacja nie mogę dokładnie określić.

Posty postaram się napisać w miarę szybko. Ale same widzicie, że staram się, aby posty były dłuższe niż 5 linijek i bardzo dopracowane. Wynika to ze specyfiki sesji, o której już wspomniałem.

Milly i Asenat: Oczekuje odpowiedzi czy taka forma sesji wam odpowiada i czy akceptujecie moje ustalenia dotyczące estetyki sesji.

EDIT:

Oj zapomniałem

Avki przygotowała i pięknie oprawiła Milly - serdecznie dziękuje


Pozdrawiam Adr
 

Ostatnio edytowane przez Adr : 15-01-2009 o 11:25.
Adr jest offline