Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2006, 23:36   #26
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
"Skąd przybywamy? Z domu. A jakże... co ja bym dał, żeby znowu wypruwać sobie spokojnie żyły dla ojca , zwyczajnie iść rankiem w las a wracać wieczorami, żyć jak porządny, uczciwy człowiek. A teraz mam się nająć jako zbir, by zabić zbira! Ciekawe, co by na to powiedział wuj?"
Jeśli chodzi o mnie, to naprawdę z bliska. Ściślej mówiąc - Gnomie Lasy. Znacie może te tereny? - uśmiecham się, jakby sam do siebie i swoich wspomnień, stając się na chwilkę nieobecny.
A wy, zacni towarzysze? Zapewne zwiedziliście kawał świata. - spoglądam na towarzystwo.
Z chęcią dowiem się czegoś o waszych dotychczasowych przygodach. - znowu uśmiech. Tym razem bardziej żywy.
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline