Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2009, 16:46   #14
AC.
 
AC.'s Avatar
 
Reputacja: 1 AC. nie jest za bardzo znanyAC. nie jest za bardzo znany
Cytat:
AC. Proszę nie spamuj.
Ten temat ma wyłonić drugiego MG.
Chcę aby były zawarte w tym temacie tylko konkrety.
Cytat:
Czemu zamiana ciałami to zły pomysł?

Wyzbyte są jakiekolwiek reguły ponoszenia konsekwencji za własne czyny. Będąc kim innym możemy robić co nam się podoba, bo nie spotka nas żadna kara... a nawet jeżeli spotka to mamy pewność, że druga strona też zostania ukarana na przykład za niewinność.
Konkretny problem, który uznałeś za spam. Jakkolwiek rzeczywistość może być do dogadania między MG to jednak ta zasadnicza kwestia jest potrzebna, gdy szukasz drugiego MG.

Będzie wolna wola czy nie? A jeśli tak to jak ktoś sprawdzi czy ktoś jest zły czy dobry zanim odda mu swoje ciało? A jeśli nawet ktoś nie jest zły to jaką ma ktoś pewność, że osoba z kompletnie innej rzeczywistości nie jest fanatycznym wyznawcą prawa, który za śmiecenie w miejscu publicznym kogoś zabije?

A co z życzeniami? "Mam problem z pewnością siebie, wszyscy mną pomiatają - chciałbym, żeby mieli do mnie szacunek." a druga strona widząc że sytuacja jest beznadziejna kolejno będzie torturowała znajomych "nieśmiałego" aż wszyscy będą panicznie się go bać.

To są istotne kwestie. Bo czy jest wolna wolna czy "niektóre" akcje są zabronione (niewola) jest sprawą podstawową.


Przypominam, że temat ma charakter rekrutacyjny, a nie dyskusyjny. I choć wyrazić opinie każdy może, to starczy to zrobić raz, szczególnie jeśli nie jest się zainteresowanym grą wedle założeń MG.
Mira
 

Ostatnio edytowane przez Mira : 15-01-2009 o 17:57.
AC. jest offline