Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2009, 00:31   #17
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Odniosłem dziwne wrażenie, że to przesiąknięcie porównań miało zbadać poziom mojej cierpliwości.

Po kolei...

Nikt nie mówi że owa przechowalnia ma być powodem. Był to tylko przykład miejsca startowego. Skoro istniałaby taka przechowalnia istniałby pewnie ktoś kto nadzoruje cały przebieg tak co by nie było żadnych złych doborów. Nazwijmy roboczo pośredniakiem To słowo ładnie chyba określa zamysł.

Nie byłbym zainteresowany sesją bazującą na przedstawionej przez ciebie koncepcji. Nie bawiłoby mnie to. Tak skonstruowana sesja byłaby sesją gdzie MG byłby MG. Ja chciałbym sobie pograć jako gracz
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline