Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2009, 10:11   #104
Nimue
 
Nimue's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputację
Czcigodny MG - Skala od 1 do 10? Moim skromnym zdaniem za duża. Nie używamy kości, gramy słowem, więc jakoś nie wyobrażam sobie różnicowania, po prostu nie umiałabym opisać swojej umiejętności na poziomie 5 tak żeby różniła się od tej na poziomie 6. Nie wiem czy ktokolwiek by potrafił.
Jeśli już to może wprowadzić trzy poziomy : początkujący, zaawansowany, wybitny - na każdy trzeba zgromadzić ileś tam PD.
Poza tym, jak widzisz praktyczne wykorzystanie w sesji poziomów, które uzyskamy? Im wyższy poziom tym większa pewność realizacji założonego działania? Czy może tak jak ma to miejsce w innej sesji, w której gram, możliwość ingerencji w fabułę?

Piiink – zastanawiałam się nad łuskami, ale wydawało mi się, że da się je podważyć, czyli ruchem „pod włos”, czy raczej „pod łuskę”, mógłbyś natrzeć się maścią jednak
 
__________________
A quoi ça sert d'être sur la terre?
Nimue jest offline