Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2009, 12:38   #106
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nim, to, że wy uczestniczycie w tej sesji, już jest ingerencją w fabułę
Pytanie do czego miałoby służyć, jest bardzo dobrym pytaniem i zaraz do niego dojdziemy.

Maus, zaproponowałeś właśnie bardziej pracochłonny dla MGa system. Dobry, ale bardziej pracochłonny, ale jeżeli taki właśnie chcecie, to taki będzie

A teraz kolejne pytanie, lecz to, odnośnie walki.
Macie trzy wyjścia:
-zdać się kompletnie na mnie
-zdać się kompletnie na kości
-połączyć to tak, jak ma to miejsce w Sercu

1. Tutaj musicie liczyć na moją obiektywność i jeżeli tak chcecie, to mnie to nie przeszkadza.

2. Tutaj wchodzimy na obrzydliwą, paskudną mechanikę, której nienawidzę. Zdajecie się kompletnie na kości i jeżeli coś się nie powiedzie, w kościach, macie w plecy.

3. Na czym miałoby to polegać? Są 3 czynniki, dzięki którym atak może powieść się lub też nie. Są nimi: Logika, Spryt, Los. Niepowodzenie w jednym nie musi oznaczać niepowodzenia akcji.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline