Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2009, 13:02   #109
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Miało być co 3 dni, ale ja nic na to nie poradzę. Patrzę, a po 3 dniach około połowy graczy nie odpisało... No i co ja mam zdobić? Napisać dla tych co odpisali, nie dając innym szansy wypowiedzi czy czekać i spowalniać tych, co już napisali?
Ja bym z miłą chęcią odpisywał co 3 dni, ale niech gracze sami siebie poganiają i niech wyrobią się w ciągu tych 3 dni.

Wierzcie mi, najwygodniejsza dla MGa jest 3 opcja, a nie 1 Poza tym moje fabuły są dosyć elastyczne

Arcagnon odpisał do tej pory tyle razy, że można to policzyć na palcach jednej ręki (dwa czy trzy razy). Niech to będzie ostrzeżeniem, bo ja nie mam żadnego powodu, by trzymać gracza, który nie odpisuje. Czeka mnie uśmiercenie jednej postaci, która odeszła, więc dla mnie problemu nie stanowi to, by dołączyć drugiego gracza.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline