Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2009, 20:15   #119
Sulfur
 
Sulfur's Avatar
 
Reputacja: 1 Sulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumny
Witam wszystkich zapalonych graczy, wymyślonej chyba przez samego pana zła, gry karcianej zwanej Magic the Gathering. Otóż tak się składa, że od kilku lat też sobie od czasu do czasu pogrywałem; ostatnio niestety (a może na szczęście) zaprzestałem oddawania się tym lubieżnym rozrywkom. Ta gra to zło! Uzależnia! Ile ja przez tą kupkę kart zmarnowałem czasu i pieniędzy! Aj... szkoda gadać. Apeluje do waszego rozsądku: Zaprzestańcie tych karcianych swawoli! To naprawdę niszczy, zapoczątkowuje proces wewnętrznego gnicia ośrodków człowieczeństwa, a nawet zębów!

A tak na poważnie, to chce ktoś kupić biało-niebieską talię na dodawaniu życia i poza tym to ogólnie na niczym? Może jako całość nie jest wspaniała, ale poszczególne karty, wyeliminowując te zbanowane, są całkiem fajne, przynajmniej dla mnie.

I jeszcze raz: MAGIC TO ZŁO!
 
Sulfur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem