Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2009, 21:21   #39
Michalius
 
Reputacja: 1 Michalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodze
Malkav3, chętnie bym chyba z Tobą zaczął polemizować ale... Khem...

Cytat:
Napisał WojtekCzAr Zobacz post
Witajcie wszyscy. Założyłem ten temat ponieważ bardzo mnie ciekawi ""Dlaczego wybraliście akurat DnD za wasz ulubiony system". Ten temat tyczy się raczej ludzi którzy DnD uważają za najlepszy system, przy którym spędzają mnóstwo czasu dobrze się bawiąc z przyjaciółmi.
A więc, tak ogólnie rzecz ujmując, to pisząc w dziale o DnD i d20, w temacie "dlaczego to twój ulubiony system" w ponad połowie swojego postu pokazujesz że DnD jest dla Ciebie jedynie przyziemną bezmyślną rozrywką, wypisujesz 16 linijek wad (rzekomych bo z większością jeśli nie ze wszystkimi można się nie zgodzić), zachwalasz inne systemy.

Nie wiem jak dla innych, ale jak dla mnie to epicki off-top i to z rodzaju tych mogących urazić fanów DnD.


A tak żebym ja był w temacie. No ja wybrałem D&D ponieważ... No ponieważ to był mój pierwszy system. Jedyny o którym niezainteresowany tematem gimnazjalista usłyszał (cRPG!). Kupiliśmy na spółkę podręczniki z drugiej edycji na allegro, potem przeszliśmy na edycję trzecią. I tak nam zostało. D&D stało się uniwersalnym systemem w którym rozgrywaliśmy każdy możliwy rodzaj sesji, od prześmiewczych w stylu nieboraków, po pełny wymiar mroku. Bo kto naszej wyobraźni zabroni. I zgadzam się z Arcagonem, teraz próbuję poznawać zasady innych systemów, ale to D&D pozostanie tym intuicyjnie najlepszym i najprostszym.
 
__________________
if (Youre_Happy && You_Know_It)
{
Clap_Your_Hands;
}
Michalius jest offline