Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2006, 22:42   #35
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
"Pikawa"
Dojeżdżając Mateusz szybko zmienił akutalną piosenkę na "trzy bajki" Armii- to zawsze nastrajało go do walki. Z dala wyhamował, poczym ukrył motor za załomem. Do kuszy zamontował bełt z iniektorem na czubku, przygotował kilka innych w kieszeni, poczym wyjrzał zza załomu, szukając wzrokiem wroga...
-Pam pam param...-wymruczał z uśmiechem rytm piosenki Pikawa i włączył w cyberoku tryb termowizji... A teraz ich policzmy...
Gdy już zliczył wrogów, wyjął z kieszeni komórkę i przedzwonił do Towera. Słyszysz mnie stary gnoju? No to dobrze... Robimy tak- ja biorę ich na stronę, strzelając z usypiacza w klate kilku kolesi a potem wpieprzam na motor i jadę wokoło kamienicy. Wracam- wy już na nich czekacie z łańcuchami i pałkami. Liczą się jako moje trupy! A potem idziemy po jebanego Siwego i resztę... Co wy na to?
 
Kutak jest offline