Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2009, 22:43   #1143
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
ad 1 - Pssssssss... Ciebie przywiążę i wyrzucę kaloryfer przez okno!;>

No to dobrnęliśmy!
Blacker, nie nadwerężaj tam zdrowia!

Dziękuję Wszystkim za wspaniałą grę! Trudno opisać jak fajnie się Wam mistrzowało, jak fajnie kiedy Tacy Jak Wy przywracają wiarę w wytrwałość i kreatywność ludzi, a przede wszystkim w dobrych graczy! Niektórzy z Was przeszli ogromną metamorfozę podczas gry, z nieśmiałych szaraczków do arcymistrzów pisania świetnych i ciekawych postów, odgrywających postacie zapadające w pamięci nawet nieczułego złośliwca Takiego Jak Ja!
Dzięki! [ukłon]
A jak fajnie z Wami było – starczy, że powiem, iż momentami wracając z pracy biegałam po tramwaju, drąc się; dlaczego on nie jedzie szybciej i co to znaczy, że zatrzymał się na czerwonym?! Kilkanaście razy wpadłam do chaty, dobiegłam do kompa w kurtce, kozakach i czapce, byle go włączyć, szybciej, SZYBCIEJ POSTYMUSZĘDOCHOLERYPRZECZYTAĆ!!! XD

Okej. Z oczywistej okazji ten post będzie nieco innej nuty! XD Żeby wypaliło obiecajcie mi jedno. Że obejrzycie filmiki po kolei i w całości [poza creditami, tam nie ma nic ciekawego] Śzacunek dla twórców!

[obsługę proszę o nie-zamykanie póki co komentarzy!!!]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline