Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2009, 08:42   #1147
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Almena Zobacz post
[Czyta PW od Takiego Jednego]
...[druga linijka]...

.... O___O''' BUAHAHAHAHHAHAHAH!!!!!!!!! [tarza się po podłodze ze śmiechu i fika nogami, ocierając łezki z oczu.] WAHAHAHAH!!! [wytyka orka paluchem i płacze ze śmiechu]

[PW roku!!! Absolutnie!!! ]
[Powoli, acz zdecydowanie obraca się w kierunku tarzającej i wytykacjącej paluchem. Unosi prawą brew w oczekiwaniu na jakieś wyjaśnienie]

A co do sesji. Najkrócej? Dziękuję.

A dłużej: Grało mi się z Wami naprawdę przednio. Na pewno nie zapomne czasu spędzonego nad postami, czasu który kreatywnie wpływał nie tylko na takiego jednego zielonego, ale przedewszystkim na mnie jako człowieka. Stałem się bogatszy we wspaniałe doświadczenie jakim byli [i tu mała łezka] "Tacy Jak Ty". I za to Wam bardzo dziękuję

Do zobaczenia w kolejnym świecie, który (jak w każdy piątek) trzeba będzie uratować

Pozdr,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline