Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2009, 10:58   #79
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Witam

Ponownie pojawia się u mnie problem z czasem. Uważam, że kolejne zawieszanie sesji nie ma sensu. Postanowiłem zamknąć sesję. Trudno mi było podjąć tą decyzję, bo jestem zadowolony z tego co dotychczas powstało. Poza tym miałem bardzo wiele pomysłów na rozwinięcie fabuły i wiele materiałów leży nadal niewykorzystanych. Rekrutacja dodatkowa mogłaby ożywić sesję i rozważałem poważnie ten wariant. Jednak brak czasu, z którym ciągle się borykam zmusza mnie do porzucenia tego pomysłu i tym samym zamknięcia sesji.

Przy okazji tej sesji wiele się nauczyłem. Zyskałem nowe spojrzenie na grę PbF i różnej jej aspekty. Zyskałem też sporo wiedzy i troszkę doświadczenia praktycznego związanego z prowadzeniem sesji jako MG. Zdaje sobie sprawę z moich wad. Wiem, że moje dążenie do perfekcji i dopracowywanie postów pociąga za sobą długi okres oczekiwania. Wiele razy byłem niezadowolony ze swoich postów mimo, że były dobre. Sesja przebiegałaby sprawniej gdybym nie wypadki losowe i związany z nimi brak czasu. Mimo wszystko prowadzenie własnej sesji sprawiało mi przyjemność i pewnie jeszcze spróbuje jeśli będę miał więcej czasu.

Dziękuje wszystkim graczom za udział i zainteresowanie sprawami sesji. Dziękuje za ciekawe posty i za czas jaki poświęciliście na ich pisanie. Mam nadzieję, że gra i posty spełniły choć w części wasze oczekiwania. Liczę na spotkanie w innych sesjach.

Proszę o zamknięcie tematów.

Pozdrawiam Adr
 
Adr jest offline