Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2009, 19:43   #40
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
Może i tak to odbierasz. Jednak mimo to wszystko, moje przekonanie do wlasnie tego systemu zmienilo sie znacznie na przelomie ostatnich kilku lat. Do tego stopnia, że mimo tych minusów jakie wymienilem, grywam od czasu do czasu. Temat traktuje jako: "Dlaczego akurat D&D?". Mimo że nie przepadam za heroikami, znajduje Coś w tym swiecie i to wlanie przekonuje mnie do niego. Niegdyś nie polecił bym nikomu DD, teraz jednak to się zmieniło. Myślałem nad tym czy moja opinia nie zostnie tak odebrana i mialem nawet dużo usunąć z tamtego posta, jednak postanowiłem w pełenj formie go wysłać. W moich oczach ocena jest pełna, przynajmniej dla mnie. Czasem właśnie szuka sie takich rzeczy w systemach i jak juz pisałem mimo wad(w moim odbiorze), czasem zdarza mi sie zagrać własnie w DD. Dla mnie ta zmiana własnie wpłynęła do tego stopnia że gram w "lochy" i w jakims stopniu cenie sobie ten system.
Z miłą chećia porozmawiam na PW z tobą, nie tworzac dalszego off-topa.
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline