Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2009, 13:20   #15
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Dostałam dziś komentarz, brzmiący: "dla mnie to jest rozgrywka
nastawiona na konflikt gracz - gracz. Siłą rzeczy, oczywiście, współpracować mogą etc., ale skoro wygrać może tylkojeden, to cele są różne".

Khym. Starałam się w odpowiedzi zaznaczyć, że w ciągu TJT czy cel był ten sam czy nie, było kilka pojedynków gracz-gracz, jednemu takiemu nawet 3 postacie zabito I takie chwile właśnie pamięta się najbardziej. Nie chodzi o to jaki masz quest tylko jak gracze na to reagują. A ostatnia walka w TJT gdzie wyrżnęła się cała drużyna wzbudziła taki entuzjazm jakiego chyba przez całe 2 lata nie było! Konflikt gracz-gracz zawsze był i będzie, większy czy mniejszy, a przypominam, że silnik sesji sprawia, iż w jednym miejscu ktoś będzie "psują", w drugim zaś będzie już "po naszej stronie", także zmiana wrogów i sojuszników wymusi na pewno wiele ciekawych sytuacji!;D Jeżeli ktoś boi się, że na wstępie dostanie nożem w plecy to się myli [KHYM, prawda?... [uśmiech, panowie, uśmiech, noże do kieszeni!]
 
Almena jest offline