Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2009, 15:25   #33
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mnie osobiście to zniechęciło. Przestałem się zgłaszać, bo ludzie zbytnio udziwniają to wszystko. Po co pisać tysiące zdań skoro niektórzy nie rozumieją kilku? Pisać umiem, pomysła też mam, ale co z tego skoro zamiast graczy "mg" chcą dostawać darmowe opowiadania. Nie można zagrać szaleńcem, nie można zagrać bezmyślnym małomównym mordercą, nie można zagrać potrójnym agentem.
No właśnie...ty wiesz, jak umiesz pisać, a MG nie wiedzą.
Ty wiesz ,że masz pomysł na postać, ale co tego skoro to MG musi ten pomysł poznać.
Ty jesteś jednym z wielu zgłaszających, a konkurencję wygrywają najlepsi.
A MG zawsze wybierze tego gracza który potrafi sprzedać swą postać.

Zresztą...jeżeli ja dostaję KP, której postać to kilka zdań. Urodził się, rodzice mu zmarli został wojownikiem...To myślisz że zobaczę całą głębię postaci jaką obmyśliłeś?
Nie.. natomiast zobaczę gracza , który nie wkłada serca w swą postać. I raczej nie będzie przykładał do sesji.
To właśnie zobaczę, nawet jeżeli nie jest to prawda.
Jest takie powiedzenie, jak cię widzą, tak cię piszą.
A w tym przypadku...
Jaką napiszesz Kp, za takiego gracza cię wezmą.
A co do szaleńców, potrójnych agentów etc...Można nimi grać...Taką postacią, szalonym megalomanem jest mój gnom Arteghar, grający w sesji Kseta. I miał przygotowaną historię.

Cytat:
Zdolność pisania? A czy analfabeci się tu zgłaszają?
Nie...Ale zdarzają się gracze piszący dwu-trzylinijkowe posty.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 25-01-2009 o 20:35.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem