Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2006, 23:13   #17
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Rozpaczliwe machanie nożem przez jakiś czas nie przynosiło skutków, jednak kolejne z pchnięć w końcu dosięgnęło celu, Paweł dalej machał aż w końcu cielsko bestii zwalił się na ziemię.
Strużki krwi płynęły po ziemi robiąc pokaźnych rozmiarów kałużę.
Adrenalinowa gorączka minęła i Młody dopiero teraz poczuł faktyczny ból.
Rana krwawiła mocno. Uciskanie tętnic i wiązanie bandaży niewiele dawało.
Krew sączyła się małą strużką z nogi i taką samą strużką uchodziło życie z Pawła.
Zagryziony przez jakiegoś kundla w podziemiach jakiegoś burdelu, to jest dopiero śmierć.
Zamknął oczy oparty o ścianę, świadomość powoli ulatywała.















Ciepło, błogość, cisza, spokój.
Dwójka dzieci biegnąca przez łąkę śmiejąca się. Kiedy to było? Całe wieki chyba minęły.
Paweł! Paweł! Znajdź mnie! Musisz mnie znaleźć jeśli chcesz wiedzieć co tu się dzieje!
Sennym wzrokiem Paweł wyłapał, że potrząsa nim Joaśka. Wcisnęła mu jakiś kawałek kartki w rękę i wybiegła nie poruszając zasłonką wiszącą w drzwiach.
Na wpół oszołomiony, na wpół zaspany Młody zerwał się z łóżka i rozejrzał.
Pomieszczenie, w którym przebywał wyglądało jak pokój , w którym się wychowywał.
Te same meble, ściany, ten sam zapach.
Wciągnął powietrze do płuc... Tak, dokładnie ten sam zapach.
Otworzył kartkę i spojrzał na jej zawartość.
Nie umiał czytać, mimo to w jego umyśle zabrzmiały słowa "Znajdź mnie."
Grymas bólu wykrzywił jego twarz. Zorientował się, że cholernie go napieprza noga.
Usiadł na łóżku, podwinął spodnie.
Znamiona po wielkich zębach, a raczej po całym ich garniturze.
 
fleischman jest offline