Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2009, 17:03   #3
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
To ja wrzucę pierwsze ogłoszenie, aby przetrzeć szlak.
Może i przetarłaś... Ale widzę, że śniegu sporo napadało i nie jakiejś tam lichej miotełki, a solidnego pługa nam potrzeba. Tak więc nadciągam ze swoim pojazdem... znaczy ze swoim postem.

Szukam Mistrza, który pomoże mi lepiej pisać na sesjach. Ale to tylko tak przy okazji. Głównie chodzi mi o pisanie opowiadań, na tym chcę się skupić. Od razu ostrzegam: jestem niesamowicie wybredny! Szukam naprawdę dobrego Mistrza, który nie będzie się ze mną cackał (nie, nie jestem masochistą) i dzięki któremu wiele się nauczę... A póki co spróbuję coś napisać do warsztatów otwartych.

Mam nadzieję, że ten post pomoże wszystkim niezdecydowanym... ogłaszajcie! Po to przecież merill postawił słup, żeby teraz przyklejać kolorowe kartki z numerem telefonu na dole.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"

Ostatnio edytowane przez TwoHandedSword : 26-01-2009 o 17:06.
TwoHandedSword jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem