Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2009, 18:46   #64
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Usłyszeliście otwierane powoli drzwi, a następnie dudnienie butów o posadzkę pustego pokoju.
Tajemnicza postać podeszła do tablicy i podbiła kartę obecności o tytule "MG".
- No, to możemy kontynuować zabawę... - powiedział MG siadając przy stole pełnym graczy.

* * *

Witam wszystkich po krótkiej przerwie wyjazdowej
Powiem szczerze, że zdziwił mnie fakt iż nic tu, w komentarzach, nie pisaliście przez ten czas... no ale trudno.

Może teraz zaczniecie, skoro już wróciłem

Edit.

Widzę nieścisłość w poście Alarona:
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil
Gnom podszedł do biurka i wyjął z niego cztery flaszki czerwonej wódki, objaśniając, że ta jest lecznicza, jedną białą, poprawiająca nastrój i jedna zielona, wyostrzająca zmysły.
Napisałem, że gnom wyjął łącznie cztery flaszki - dwie z nich były czerwone, jedna biała i jedna zielona. Nie poprawiaj już tego, bo nie ma sensu, jednak chcę żebyś miał świadomość że czerwonych butelek jest tylko dwie sztuki
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 26-01-2009 o 20:47.
Gettor jest offline