Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2009, 20:32   #28
AC.
 
AC.'s Avatar
 
Reputacja: 1 AC. nie jest za bardzo znanyAC. nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Empty Zobacz post
Chciałbym stworzyć świat , miałby on pokazywać jak wygląda ludzkość w roku mniej więcej 5000. Nie mam jednak pomysłu co zrobić aby w tym świecie było coś nowego coś co zachęci graczy , bo chyba technologia i ciągłe wojny z obcymi to niezbyt zachęcą graczy.

I jeszcze sprawa religi jakieś pomysły wasze. Jestem fanem warhammera 40 000 jednak nie chciałbym kopiować wiary w jedynego Imperatora itd. chciałbym stworzyć coś nowego jednak może być ponowne.

Szczerze mówiąc sam jeszcze nie wiem co chcę stworzyć
Zawsze możesz stworzyć Wszechświat, w którym jest siedem układów jasności. Nie ma gwiazd, a jest jedynie 7 jasności wokół których jest po jednej orbicie, a na tej orbicie jest zawsze 7 planet jednak na innych planach egzystencji. Każda jasność to przejście do kolejnej jasności i do kolejnego planu egzystencji. Na przykład: ludzkość od wieków jest ciemiężona przez ogrów, którzy co jakiś czas przylatuja przez jasność. W końcu pokonują ogry i lecą, aby dokonać kontrataku jednak zamiast do ogrów trafiają do elfów. Fajny pomysł, ale pewnie i tak niewiele ludzi zrozumie z tego opisu, który tu dałem.
 
AC. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem