Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2009, 17:16   #41
lukech
 
lukech's Avatar
 
Reputacja: 1 lukech to imię znane każdemulukech to imię znane każdemulukech to imię znane każdemulukech to imię znane każdemulukech to imię znane każdemulukech to imię znane każdemulukech to imię znane każdemulukech to imię znane każdemulukech to imię znane każdemulukech to imię znane każdemulukech to imię znane każdemu
- Tajemnicze towarzystwo nam się przygląda? Czyżby konkurenci? A może zwykli rabusie? Nieważne... Płomień wskaże drogę.

Mekassar zmierzył godnym spojrzeniem karczmarza.
- Czy normalni? Ależ oczywiście, wszyscy jesteśmy skromnymi sługami Naszego Jedynego Pana... -...Kossutha - dodał szeptem.
Niemniej jednak barda chcielibyśmy poznać.

Sin poczekał z dalszą kwestią aż właściciel gospody ich opuści, po czym rzekł dosyć cicho:
- Zapewne widzieliście tych ludzi? To słudzy wody, łuna bije od nich na kilometr. Trzeba na nich uważać... Może rzeczywiście nierozsądnie postąpiłem z moją zbroją, ale w końcu to zwykły rynsztunek... - uśmiechnął się z przekąsem - przynajmniej dla mnie.
Zrobił krótką przerwę...
- Nie wiem jak wy, panowie, ale ja jestem już syty. Udajemy się na spoczynek, czy może chcecie zbadać, jakie rozrywki kryje w sobie ta urocza mieścina?
 
__________________
];->
lukech jest offline