Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2009, 18:17   #42
Chester90
 
Chester90's Avatar
 
Reputacja: 1 Chester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumny
Elf nawet na chwile nie przestając się kpiąco uśmiechać skinął karczmarzowi dziękując za udzielone informację. Popatrzył przez chwilę na towarzyszy zastanawiając się nad pytaniem Mekassara. Kapłan odziany w swoją lśniącą zbroję w tak wielkim mieście jak Moonshadow musiał ściągać na siebie uwagę, Jan swoim dziwacznym zachowaniem wielokrotnie ściągał na nich wzrok mieszkańców miasta. Jedynie Drembar zdawał się pasować do tłumu miejskiego choć brak jednego oka też nie czynił go elementem tłumu, na który nikt nie zwracał uwagi. „Cóż ja ściągam na siebie uwagę z powodu mojego pochodzenia, więc trudno będzie zwiedzić miasto nie zwracając na siebie zbytniej uwagi.” – pomyślał Serin. Jednak na mieście będą mogli uzyskać trochę informacji o sytuacji w mieście oraz szykującym się występie barda.
- Ja raczej wole zwiedzić miasto – zwrócił się do towarzyszy – chciałbym obejrzeć oferowane na rynku przedmioty. Może trafi się coś niedrogiego i godnego uwagi. Jeśli chcecie możemy iść razem. Chyba, że jesteście już znudzeni moim towarzystwem? – zapytał elf z ironicznym uśmiechem.
 
__________________
Mogę kameleona barwami prześcignąć,
kształty stosownie zmieniać jak Proteusz,
Machiavela, łotra, uczyć w szkole.
Chester90 jest offline