Wątek: Błoto
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2009, 19:14   #44
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Cholera - zaklął w myślach widząc znikającego Artulfa. Nie było sensu go gonić, bo wtedy za chwile zapewne musiałby z kolei szukać Malinki.
- Młoda damo - zniżył głos do szeptu - następnym razem jak zobaczysz swego lubego masz mnie szarpnąć za rękaw. W innym wypadku znów naruszę Twą szlachecką nietykalność. Tylko o wiele mocniej - uśmiechnął się.

Pociągnął dziewczynę w stronę swoich nowych znajomych.

- Myślę że za chwile może być tu bardzo niebezpiecznie, a musimy gdzieś spokojnie porozmawiać. Ta młoda dama - wskazał na Malinkę zgodziła użyczyć nam schronienia. Z boku dobiegło go gniewne prychniecie.
- To miły ustronny dom nieco na uboczu.

Nie dodał że wystarczy, by oddziałem kawalerii dowodził zbyt głupi, ambitny, lub chcący się odznaczyć oficer, a ruchawka, którą można by ugasić w kilka kwadransów może przemienić się w rzeż. Morderstwa, gwałty, rabunki, słowem całe teatrum pod tytułem "Pacyfikowanie buntowników" lub "Wojsku tez się coś należy"

- Nalegam jednak byśmy się pospieszyli zanim dragoni nie odetną nam drogi.
 
Arango jest offline