Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2006, 16:27   #34
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Remisa najpierw obserwowała wszystko ze zdziwieniem, a gdy Demeroth kierował się do drzwi, uśmiechała się, nie wiadomo czy do siebie czy do wychodzącego.

[user=170, 561, 345, 743, 1420, 532]
Templarius:
Po wyjściu Demerotha Remisa skierowała swój wzrok na brata, który właśnie wracał z pokoju. Ich oczy na chwilę się spotkały, po czym kapłan wyszedł z karczmy. Elfka zwróciła się z powrotem do towarzystwa i odpowiedziała na pytanie Nilmmera.
- To prawda, mogę wynająć kogo chcę, i stać mnie na to. Ale Dantrag ma wielu swoich ludzi rozsianych po całej Orchii. Gdybym wynajmowała zawodowców, istniałoby ogromne ryzyko, że są to ludzie Dantraga Kaerala. Dlatego zależało mi na kimś kompletnie przypadkowym, na kimś takim jak wy.[/user]

[user=184, 561, 345, 743, 1420, 532]
Nassair:
Wyszedłeś z karczmy trochę zdezorientowany, właściwie bez większego pomysłu, co dalej robić. Stoisz przed karczmą i rozglądasz się. Po lewej znajduje się mała stajnia należąca do karczmy. Przed tobą zatłoczone ulice, brud i kurz miasta.[/user]
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline